Oferty pracy

Wejdź do świata ING Tech Poland. Dołącz do zespołu profesjonalistów i razem z nami realizuj międzynarodowe projekty IT.

Codziennie pracujemy z najlepszymi technologiami: Linux, RedHat, Docker, Puppet, Kafka, Zerto, NGINX, GitLab, Angular, Tomcat, Hadoop, Nessus, Java, Apache, ServiceNow, ElasticSearch, Vmware, .Net i wieloma innymi. Taka praca daje dużą satysfakcję. Zresztą, Ty też możesz się o tym przekonać.

Senior Product Owner - ALM

Numer referencyjny: /MB/RH/CRM/MRCRM/ŁŚ9346

  • #development
  • #Scrum
  • #Warszawa
  • #Agile

Szukamy Ciebie jeśli:

  • Posiadasz wiedzę i praktyczne doświadczenie w pracy w zespole SCRUM-owym
  • Potrafisz stworzyć wizję produktu tak, by był jak najbardziej wartościowy dla klienta
  • Masz duszę przedsiębiorcy i traktujesz każdy produkt jakby był Twój
  • Potrafisz pracować z klientem i interesariuszami. Umiesz zrozumieć ich potrzeby i przekazać je zespołowi
  • Umiesz pracować z danymi i modelami, a także wyciągać na ich podstawie konstruktywne wnioski
  • Posiadasz doświadczenie zawodowe w obszarze modelowniai/lub walidacji modeli ryzyka rynkowego:
    • behawioralnych,
    • replikacji (hedging)
    • kapitału ekonomicznego
    • stochastycznych stóp procentowych
  • Posiadasz wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonometria, metody ilościowe, statystyka, inne kierunki ścisłe)
  • Jesteś pozytywnie nastawiony do współpracy, pracy grupowej przy realizacji zadań w międzynarodowym środowisku
  • Posiadasz bardzo dobrą znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie).

Dodatkowo zapunktujesz za:

  • Doświadczenie w roli Product Ownera i pracy z Product Backlogiem
  • Bardzo dobre umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Znajomość regulacji (IRRBB)
  • Certyfikację zawodową FRM / PRM / CFA lub CQF
  • Znajomość systemu Risk Pro lub QRM
  • Doświadczenie w projektach związanych z modelowaniem danych lub ryzykiem rynkowym
  • Doświadczenie w programowaniu statystycznym (np. Python, R)

Jak pracujemy

W ING Tech Poland działamy zgodnie z podejściem Agile, w oparciu o metodyki zwinne tj. Scrum oraz Kanban. Jesteśmy innowacyjną organizacją opierającą swoje działania na zaufaniu do ludzi, z którymi współpracujemy.

Zespół Rozwoju Modelu Ryzyka Finansowego to międzynarodowy zespół 80 wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Nasze doświadczenie opiera się na opracowywaniu i zarządzaniu ryzykiem kredytowym, modelami ALM i ryzykiem operacyjnym. Aby dalej wzmacniać i rozwijać możliwości modelowania, ING zdecydowało się na utworzenie Centrum Ryzyka (Risk Hub) w Warszawie. Zespół ds. Rozwoju modeli będzie realizował działania w zakresie modelowania modeli w całym ING, ściśle współpracując przy międzynarodowych projektach z zespołami w Amsterdamie.

Opracowane modele ALM są kluczowe dla sukcesu ING i obejmują modele behawioralne (np. Modele przedpłat) i modele replikacji (hedging). Modele są używane przez wszystkie lokalne jednostki zarządzania ryzykiem w ING.

Jako Product Owner modelowania ALM, otrzymasz możliwość zdobycia doświadczenia w tych zagadnieniach modelowania przy użyciu najnowocześniejszych metod modelowania, narzędzi i technologii przetwarzania danych. Będziesz miał również szansę wpłynąć na kierunek, w którym rozwija się Centrum Ryzyka. Podążamy zwinnie, pracując w wysoko wydajnych, samosterujących się zespołach,  realizujących ambitne cele. Jesteśmy innowacyjną organizacją opierającą swoje działania na zaufaniu do ludzi, z którymi współpracujemy.

typ umowy
umowa o pracę
taki rodzaj umowy oferujemy
godziny pracy
8:00 - 18:00 (8 godzin dziennie)
w tych godzinach pracujemy

Zakres obowiązków

  • Rozwijanie produktu i optymalizacja jego wartości w sposób empiryczny przy użyciu frameworku Scrum
  • Bieżąca współpraca z interesariuszami
  • Raportowanie i tworzenie KPI

Pozostałe wymagania

Posiadasz bardzo dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (C1).

Zadbamy o:

Twój rozwój

międzynarodowe projekty

dostęp do najnowszych technologii

darmowe lekcje j. angielskiego

szkolenia

certyfikaty

rozwój zawodowy

Twoje zdrowie, kondycję i rodzinę

prywatna opieka medyczna

karta MultiSport dofinansowana 50%

parking rowerowy

strefy relaksu i rozrywki

imprezy sportowe

odpowiednie warunki pracy

stabilne warunki zatrudnienia

laptop

komórka

dodatkowy monitor

przepyszna kawa

kuchnia

Nad Twoją rekrutacją czuwają:

Alicja Jura
skontaktuj się

Izabela Bekisz