Oferty pracy

Wejdź do świata ING Tech Poland. Dołącz do zespołu profesjonalistów i razem z nami realizuj międzynarodowe projekty IT.

Codziennie pracujemy z najlepszymi technologiami: Linux, RedHat, Docker, Puppet, Kafka, Zerto, NGINX, GitLab, Angular, Tomcat, Hadoop, Nessus, Java, Apache, ServiceNow, ElasticSearch, Vmware, .Net i wieloma innymi. Taka praca daje dużą satysfakcję. Zresztą, Ty też możesz się o tym przekonać.

Data Engineer with SAS

Numer referencyjny: /MB/RH/DAE/KG9504

  • #Databases
  • #Scrum
  • #SAS
  • #Warszawa
  • #Python
  • #MySQL
  • #Agile

Szukamy Ciebie jeśli:

  • Chcesz zająć się projektowaniem i budowaniem struktur danych (marts, ABT) do modelowania ryzyka lub zbudować aplikację do automatyzacji i standaryzacji monitorowania i walidacji modelu ryzyka
  • Masz doświadczenie w pracy z programowaniem SAS i 4GL
  • Masz min. 2 lata doświadczenia w pracy z bazami danych lub procesami ETL
  • Bardzo dobrze znasz SQL
  • Masz wyższe wykształcenie (najlepiej informatyczne)
  • Jesteś doskonałym team player, cechuje Cię wytrwałość, zorientowanie na usługi, zorientowanie na klienta, chęć do nauki
  • Czujesz osobistą odpowiedzialność za jakość swojej aplikacji i jej niezawodność oraz współpracujesz ze swoimi kolegami z Twojego zespołu
  • Chciałbyś pracować w międzynarodowym środowisku skoncentrowanym na kreatywności i nowoczesności
  • Znasz angieslki na wysokim poziomie

Dodatkowo zapunktujesz za:

  • Znajomość języków Python i R
  • Znajomość Oracle i PL / SQL
  • Projektowanie modelu danych i analizę biznesową
  • Doświadczenie w pracy z modelowaniem ryzyka kredytowego i rynkowego (PD, LGD, EAD, MSSF9, IRRBB)
  • Doświadczenie bankowe
  • Doświadczenie z narzędziami ETL (SAS Data Integration Studio, IBM Data Stage, Informatica lub podobny)
  • Doświadczenie w modelowaniu i uczeniu maszynowym
  • Znajomość Agile / Scrum

Jak pracujemy

W ING Tech Poland i grupie ING kierujemy się podejściem Agile. W codziennej pracy używamy elastycznych platform, takich jak Scrum i Kanban. Jesteśmy innowacyjni i ufamy ludziom, z którymi współpracujemy. Szeroka autonomia naszych pracowników stymuluje motywację i kreatywność, co pozwala nam dostosować się do zmieniających się wymagań partnerów biznesowych. Małe jednostki zwane squad są trzonem naszej organizacji. Mają jasną wizję produktów, samodzielnie pokonują wyzwania i bazują na współpracy zespołu, opracowują najbardziej elastyczny i efektywny sposób pracy.

Risk Hub powstał w ramach centralnego zespołu ryzyka zlokalizowanego obecnie w Amsterdamie. W Warszawie budujemy następujące chaptery:

  • Data and analytical engineering
  • Credit Risk Modelling
  • ALM Modelling
  • Model Validation
  • Modeling & Analytics (Tech)

Jesteśmy nową organizacją, która obecnie tworzy naszą kulturę pracy, a sposobem pracy jest wyznaczanie nowych standardów dla całego zespołu ryzyka.

W ramach usługi CRO Risk Service celem rozdziału danych i inżynierii analitycznej jest automatyzacja, standaryzacja, wizualizacja danych o ryzyku potrzebnych dla różnych przypadków użycia modelowania ryzyka poprzez zapewnienie ich dopasowania do marts danych celu, tabel baz analitycznych i aplikacji. Pracujemy jako kluczowa część programu Model Paradigm Shift. Głównymi produktami oddziałów kierowanych przez rozdział są nowe dostarczanie danych strukturalnych do modelowania za pomocą analitycznych tabel bazowych i bazy danych oraz aplikacja do automatyzacji wszystkich testów modeli w działaniach związanych z opracowywaniem, monitorowaniem i walidacją. Pracownicy działu automatyki i danych współpracują z innymi składami z różnych rozdziałów w RiskHub i Centrali w Amsterdamie. W tych oddziałach koledzy z rozdziałów Data pomagają lepiej zrozumieć codzienne wyzwania w pracy i jak je optymalizować.

Jako członek naszego zespołu odegrasz kluczową rolę w zmianie sposobu pracy z modelami.

typ umowy
umowa o pracę
taki rodzaj umowy oferujemy
godziny pracy
8:00 - 18:00 (8 godzin dziennie)
w tych godzinach pracujemy

Zakres obowiązków

  • Rozwijanie procesów oraz modeli danych
  • Analiza danych
  • Tworzenie dokumentacji
  • Wsparcie dla operacji

Pozostałe wymagania

  • Znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Ciągłe skupienie na standaryzacji i doskonaleniu procesów

Zadbamy o:

Twój rozwój

międzynarodowe projekty

dostęp do najnowszych technologii

szkolenia

certyfikaty

rozwój zawodowy

Twoje zdrowie, kondycję i rodzinę

prywatna opieka medyczna

karta MultiSport dofinansowana 50%

parking rowerowy

strefy relaksu i rozrywki

imprezy sportowe

odpowiednie warunki pracy

stabilne warunki zatrudnienia

laptop

komórka

dodatkowy monitor

przepyszna kawa

kuchnia

Nad Twoją rekrutacją czuwają:

Alicja Jura
skontaktuj się

Izabela Bekisz

Kamil Glombitza