Oferty pracy

Wejdź do świata ING Tech Poland. Dołącz do zespołu profesjonalistów i razem z nami realizuj międzynarodowe projekty IT.

Codziennie pracujemy z najlepszymi technologiami: Linux, RedHat, Docker, Puppet, Kafka, Zerto, NGINX, GitLab, Angular, Tomcat, Hadoop, Nessus, Java, Apache, ServiceNow, ElasticSearch, Vmware, .Net i wieloma innymi. Taka praca daje dużą satysfakcję. Zresztą, Ty też możesz się o tym przekonać.

CyberArk- DevOps Engineer

Numer referencyjny: /MB/GST/IAM/PAM/PAS/IK9845

  • #Agile
  • #DevOps
  • #OS Unix
  • #OS Windows
  • #PowerShell
  • #Scrum
  • #Identity Access Management

Szukamy Ciebie jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu systemami operacyjnymi klasy enterprise (Unix, Windows)
  • Posiadasz znajomość języków skryptowych, np. PowerShell, Python
  • Posiadasz zdolność analitycznego podejścia do złożonych problemów
  • Posiadasz dobrą znajomość języka angielskiego (C1)

Dodatkowo zapunktujesz za:

  • Znajomość produktów firmy CyberArk lub podobnych im rozwiązań klasy Password Vault
  • Wykształcenie informatyczne lub doświadczenie w branży IT
  • Certyfikaty z obszaru IT potwierdzające posiadaną już wiedzę

Jak pracujemy

Zespół Privileged Account Security zajmuje się przede wszystkim zapewnieniem bezpieczeństwa użycia wysoce uprzywilejowanych kont. Skupiamy się na wdrażaniu rozwiązań które automatyzują proces zarządzania hasłami, a jednocześnie zwiększają bezpieczeństwo wszystkich systemów IT poprzez zmniejszanie okien czasowych, w których niepowołane osoby mogą wejść w posiadanie "kluczy do królewstwa". Nasza praca w dużej mierze polega na utrzymaniu już istniejących systemów, które pełnią krytyczną rolę w strukturze bezpieczeństwa systemów IT. Dodatkowo poszerzamy zakres możliwości które oferuje nasze narzędzie by wychodzić na przeciw rosnącym potrzebom naszych użytkowników.Wśród zadań które wykonujemy są też takie, które wymagają podróży zagranicznych.Bycie członkiem naszego składu wiąże się z koniecznością radzenia sobie z wysokimi wymaganiami, umiejętnością znajdowania rozwiązań problemów na bazie doświadczenia i szybkiej analizy dostępnych informacji. Wielokrotnie pokazaliśmy, że współpracując i dzieląc się doświadczeniami jesteśmy w stanie osiągać stawiane przed nami cele.

W ING Tech Poland działamy zgodnie z podejściem Agile, w oparciu o metodyki zwinne tj. Scrum oraz Kanban. Jesteśmy innowacyjną organizacją opierającą swoje działania na zaufaniu do ludzi, z którymi pracujemy. Dzięki dużej swobodzie działania pobudzamy motywację oraz kreatywność, co przyspiesza pracę i pozwala elastycznie dostosowywać się do zmieniających się oczekiwań naszych partnerów biznesowych. Podstawą naszej organizacji są nieduże jednostki zwane squadami, które mają jasną wizję swojego produktu, samodzielnie pokonują pojawiające się wyzwania i wspólnie wypracowują najbardziej elastyczne i efektywne sposoby działania.Do naszych obowiązków należy też zapewnianie zgodności narzędzia z wszystkimi wymaganiami związanymi z zmniejszaniem ryzyka ponoszonego przez firmę.

typ umowy
umowa o pracę
taki rodzaj umowy oferujemy
godziny pracy
8:00 - 16:00
w tych godzinach pracujemy

Zakres obowiązków

  • Utrzymanie globalnego narzędzia
  • Przygotowywanie nowych możliwości narzędzia
  • Kontakt z klientem
  • Podróże biznesowe
  • Prace rozwojowe

Pozostałe wymagania

  • Zainteresowanie i wiedza na temat bezpieczeństwa systemów IT
  • Terminowość, dokładność, rzetelność, odpowiedzialność
  • Komunikatywność i otwartość na pracę z ludźmi

Zadbamy o:

Twój rozwój

międzynarodowe projekty

dostęp do najnowszych technologii

darmowe lekcje j. angielskiego

szkolenia

certyfikaty

rozwój zawodowy

Twoje zdrowie, kondycję i rodzinę

prywatna opieka medyczna

karta MultiSport dofinansowana 50%

przedszkole w budynku firmy

parking rowerowy

strefy relaksu i rozrywki

imprezy sportowe

odpowiednie warunki pracy

stabilne warunki zatrudnienia

laptop

komórka

dodatkowy monitor

przepyszna kawa

kuchnia

Nad Twoją rekrutacją czuwają:

Alicja Jura
skontaktuj się