Oferty pracy

Wejdź do świata ING Tech Poland. Dołącz do zespołu profesjonalistów i razem z nami realizuj międzynarodowe projekty IT.

Codziennie pracujemy z najlepszymi technologiami: Linux, RedHat, Docker, Puppet, Kafka, Zerto, NGNIX, GitLab, Angular, Tomcat, Hadoop, Nessus, Java, Apache, ServiceNow, ElasticSearch, Vmware, .Net i wieloma innymi. Taka praca daje dużą satysfakcję. Zresztą, Ty też możesz się o tym przekonać.

Data Infrastructure hacker

Numer referencyjny: MB/I/GCN/PCS/BIGDATA/MK4604

  • #Agile
  • #Ansible
  • #Big Data
  • #Kafka
  • #Kanban
  • #Kubernetes
  • #Microservices
  • #Python
  • #Scala
  • #Docker
  • #GIT
  • #Hadoop
  • #Java
  • #Jenkins
  • #Scrum

Szukamy Ciebie jeśli:

  • Infrastructure as a code jest w Twoim DNA
  • Uwielbiasz programować w Python’ie, a podstawy Javy nie są ci obce
  • Jesteś mistrzem konteneryzacji i masz doświadczenie z Kubernetesem
  • Distribiuted frameworks są Ci znane, np: Spark lub Flink
  • Dobrze znasz zagadnienia security, które pozwolą Ci zagwarantować spójność systemów ze standardami bankowymi. Dołącz do nas!

Dodatkowo zapunktujesz za:

  • Znajomość hadoop’a, My pomożemy Ci się rozwinąć w tym zakresie
  • Znajomość distributed object storage np. Ceph
  • Doświadczenie w pracy z batch lub streaming pipelines
  • Znajmość zagadnień związanych z CI/CD oraz założeń microservices
  • Dobre rozeznanie w świcie projektów opensource, które sprawi, że będziesz guru efektywności i innowacyjności w zespole

Jak pracujemy

Zamierzamy budować infrastrukturę danych w chmurze do obsługi globalnych funkcji ING Wholesale Banking Advanced Analytics. To wspólny wysiłek między jednostkami ING, a Ty będziesz częścią rozproszonego, międzynarodowego zespołu. W ING propagujemy kulturę DevOps, więc im więcej zautomatyzujemy, tym więcej czasu poświęcimy na Dev. Chcemy się rozwijać, aby dotrzeć do tysięcy klientów. Na tej drodze będzie dużo pracy i zabawy. Chcesz dołączyć?

W ING Tech Poland działamy zgodnie z podejściem Agile, w oparciu o metodyki zwinne tj. Scrum oraz Kanban. Jesteśmy innowacyjną organizacją opierającą swoje działania na zaufaniu do ludzi, z którymi pracujemy. Dzięki dużej swobodzie działania pobudzamy motywację oraz kreatywność, co przyspiesza pracę i pozwala elastycznie dostosowywać się do zmieniających się oczekiwań naszych partnerów biznesowych. Podstawą naszej organizacji są nieduże jednostki zwane squadami, które mają jasną wizję swojego produktu, samodzielnie pokonują pojawiające się wyzwania i wspólnie wypracowują najbardziej elastyczne i efektywne sposoby działania.

typ umowy
umowa o pracę
taki rodzaj umowy oferujemy
godziny pracy
8:00 - 16:00
w tych godzinach pracujemy

Zakres obowiązków

  • Rozwój
  • Utrzymanie

Pozostałe wymagania

  • Wykształcenie wyższe preferowany profil informatyczny lub pokrewny
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Duch pracy zespołowej
  • Otwartość na poznawanie nowych technologii
  • Zaangażowanie i komunikatywność
  • Energia i skuteczność
  • Odpowiedzialność

Zadbamy o:

Twój rozwój

międzynarodowe projekty

dostęp do najnowszych technologii

darmowe lekcje j. angielskiego

szkolenia

certyfikaty

rozwój zawodowy

Twoje zdrowie, kondycję i rodzinę

prywatna opieka medyczna

karta MultiSport dofinansowana 50%

przedszkole w budynku firmy

parking rowerowy

strefy relaksu i rozrywki

imprezy sportowe

odpowiednie warunki pracy

stabilne warunki zatrudnienia

laptop

komórka

dodatkowy monitor

przepyszna kawa

kuchnia

Nad Twoją rekrutacją czuwają:

Alicja Jura
skontaktuj się