Oferty pracy

Wejdź do świata ING Tech Poland. Dołącz do zespołu profesjonalistów i razem z nami realizuj międzynarodowe projekty IT.

Codziennie pracujemy z najlepszymi technologiami: Linux, RedHat, Docker, Puppet, Kafka, Zerto, NGNIX, GitLab, Angular, Tomcat, Hadoop, Nessus, Java, Apache, ServiceNow, ElasticSearch, Vmware, .Net i wieloma innymi. Taka praca daje dużą satysfakcję. Zresztą, Ty też możesz się o tym przekonać.

Młodszy Administrator Serwerów Aplikacyjnych

Numer referencyjny: /MB/ISD/BPMS/AST/MW1786

  • #Agile
  • #Apache HTTP Server
  • #Apache Tomcat
  • #RedHat Jboss
  • #RedHat Linux
  • #Scrum
  • #IBM WebSphere
  • #ITIL
  • #Oracle Fusion Middleware
  • #OS AIX
  • #OS Solaris
  • #OS Unix

Szukamy Ciebie jeśli:

  • Znajomość platformy RedHat Linux
  • Znajomość komponentów infrastruktury IT
  • Znajomość podstaw technologii webowych

Dodatkowo zapunktujesz za:

  • Wiedza z obszaru:
    -IBM WebSphere
    -Application Server
    -Redhat JBoss
    -Oracle Fusion Middleware
    -Apache HTTP Server
    -Apache Tomcat
  • Znajomość języków programowania:
    -Java
    -Python
    -Ruby
    -JavaScript
  • Znajomość jednej z technologii:
    -Puppet
    -Ansible
    -Unix (Solarix, AIX)
  • Umiejętność tworzenia skryptów Shell/BASH

Jak pracujemy

W ING Tech Poland działamy zgodnie z podejściem Agile, w oparciu o metodyki zwinne tj. Scrum oraz Kanban. Jesteśmy innowacyjną organizacją opierającą swoje działania na zaufaniu do ludzi, z którymi pracujemy. Dzięki dużej swobodzie działania pobudzamy motywację oraz kreatywność, co przyspiesza pracę i pozwala elastycznie dostosowywać się do zmieniających się oczekiwań naszych partnerów biznesowych. Podstawą naszej organizacji są nieduże jednostki zwane squadami, które mają jasną wizję swojego produktu, samodzielnie pokonują pojawiające się wyzwania i wspólnie wypracowują najbardziej elastyczne i efektywne sposoby działania.

typ umowy
umowa o pracę
taki rodzaj umowy oferujemy
godziny pracy
8:00 - 16:00
w tych godzinach pracujemy

Zakres obowiązków

  • Utrzymanie i rozwój infrastruktury
  • Prace projektowe
  • Zadania rozwojowe
  • Automatyzacja
  • Spotkania biznesowe

Pozostałe wymagania

  • Znajomość metodologii ITIL, Agile, framework SCRUM
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Dobra znajomość języka angielskiego potrzebna do komunikacji na co dzień

Zadbamy o:

Twój rozwój

międzynarodowe projekty

dostęp do najnowszych technologii

darmowe lekcje j. angielskiego

szkolenia

certyfikaty

rozwój zawodowy

Twoje zdrowie, kondycję i rodzinę

prywatna opieka medyczna

karta MultiSport dofinansowana 50%

przedszkole w budynku firmy

parking rowerowy

strefy relaksu i rozrywki

imprezy sportowe

odpowiednie warunki pracy

stabilne warunki zatrudnienia

laptop

komórka

dodatkowy monitor

przepyszna kawa

kuchnia

Nad Twoją rekrutacją czuwają:

Alicja Jura
skontaktuj się